نکات حقوقی

جهت مشاوره و تعیین وقت می توانید از این لینک ها استفاده کنید

خدمات حقوقی سایت

در این بخش از سایت نکات حقوقی به صورت پرسش و پاسخ گردآوری شده است شما عزیزان می توانید برای مشاهده با وضوح بیشتر بر روی عکس ها کلیک کنید تا بزرگتر نشان داده شود. جهت اطلاع بیشتر و یا نیاز به مشاوره با من در تماس باشید.

تنظیم وقت

جهت تعیین وقت مشاوره به صورت اینترنتی به لینک زیر مراجعه کنید و پیام نهایی نمودن را دریافت نمایید.

مشاهده نشانی

جهت مشاهده نشانی مراجع مختلف قضایی شهر تهران می توانید از این لینک استفاده نمایید

کاهش هزینه ها

اگر می خواهید لوایح و قراردادها موجود در سایت را مشاهده کنید می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

۴۷۳۵۹a90eed3ee35f2dab5a3c718abb3_L

محاسبات حقوقی

جهت محاسبه تاخیر تادیه مهریه یا چکو با هزینه دادرسی دعاوی غیر منقول به لینک زیر مراجعه کنید

تنظیم قرارداد

داشتن یک کسب و کار موفق علاوه بر دانش و مهارت و یا تجربه نیازمند ساماندهی حقوقی روابط نیز هست تا در طول دوران کاری مشکلات حداقلی را تجربه کنید و با کمترین هزینه از بیشترین درصد ایمن بودن نسبت به آسیب های حقوقی برخواردار شوید.

images (1)

قوانین

مجموعه از قوانین کاربردی با امکان جستجو در متن آنها در لینک زیر گردآوری شده است.

ضرورت مشاوره

در پیچیدگی روابط اروزی ضرورت اقتضا می کند هرچی بیشتر برای در امان بودن از آسیب های بعدی باید مشورت را جدی گرفت، در این بین اخذ مشورت از وکلا به دلیل آنکه با عواقب اعمال و وقایع حقوقی درگیر بوده و علاوه بر داشتن دانش حقوقی ضمن درگیر بودن با پرونده ها با رویه نیز آشنایی دارند به همین سبب است که مشاوره با وکیل دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری بر سایرین ترجیح دارد بهخصوص انکه اشخاصی مثل استاد دانشگاه و یا قاضی بازنشسته چون نوعاً تصمیم گیرنده بوده اند لذا قدرت تحلیل کمتری دارند.

بدانیم تا درست انتخاب کنیم

مجموعه نکات حقوقی در اینجا گردآوری شده است تا سطح عمومی دانش حقوقی شما را بالا ببرد و با دانستن انها قادر باشید از بخش مهمی از معضلاتی که ممکن است در آینده شما را تهدید کنند پیش گیری گنید بعلاوه ویدئو های آموزشی نیز تهیه شده است تا هرچه بیشتر در ارایه مطلب مفید بوده و با زبانی ساده و البته تصویری نکات حقوقی تشریح شود از لین زیر می توانید کانال من را در آپارت دنبال کنید.

زمان ارزشمند است

برای بهترین استفاده از زمان شایسته است پیش از عارضه علاج آن نماییم! در حوزه روابط حقوقی مشورت با وکیل قبل از تنظیم قراردادها و نیز درگیر شدن در روابط اجتماعی و فنی از تاسیس شرکت گرفته تا ازدواج همگی در صورت بهره مندی از مشورت پیش از اقدام می تواند شما را از آسیب های بعدی مصون نگاه دارد و صرف نظر از جلوگیری از تحمیل هزین های سنگین از اتلاف وقت شما نیز ممانعت به عمل آورد.

جهت حضور در دفتر می توانید از طریق لینک زیر استفاده نموده و در گوشی خود بر روی آن کلیک کنید و با استفاده از نقشه گوگل به سمت دفتر مسیریابی را انجام دهید همچنین می توانید عبارت وکیل حقیقت گو را در مسیریاب ها مثل ویز جستجو کرده و بهترین مسیر را دریافت کنید.

Share on Facebook Share
Share on TwitterTweet
Share on LinkedIn Share
Print Print
error: غیرقابل کپی